3Słowa o...

3Słowa o...

Grupa 3S

3Słowa o… to autorski podcast Grupy 3S, który zainaugurowaliśmy wiosną 2020 podczas lockdownu. W pierwszych odcinkach rozmawialiśmy o tym jak radzimy sobie w sytuacji pandemii i pokazaliśmy od kuchni, firmę technologiczną w obliczu zmiany.

Dziś, uzbrojeni o nowe doświadczenia, wraz z zaproszonymi gośćmi, przedstawicielami świata biznesu i technologii, chcemy się dzielić wartościowymi treściami, które będą edukowały i inspirowały naszych słuchaczy w obszarach prowadzonego biznesu, własnego rozwoju, a także wyzwań codziennego życia.

Chcesz lepiej poznać Grupę 3S? Koniecznie zajrzyj na www.3s.pl

Zapraszamy

Categories: Technology

Listen to the last episode:

Najnowszy odcinek podcastu 3Słowa o…. to wciągająca rozmowa z przedstawicielem świata biznesu i technologii. Tym razem naszym gościem jest Danuta Kaczmarczyk z Sygnity, która podzieliła się ciekawymi historiami z okresu powstawania jednej z największych polskich spółek w branży informatycznej. W odcinku nie zabrakło miejsca dla refleksji na temat przyszłości świata IT.

Sygnity SA to polska grupa kapitałowa spółek z branży informatycznej, powstała w wyniku połączenia firm ComputerLand SA i Emax SA. ComputerLand SA zainaugurował swoją działalność w 1991 roku. Początkowo zajmował się sprzedażą sprzętu komputerowego, jednak już na przełomie lat 1992 i 1993 zmienił profil swej działalności.

Sygnity w 2021 roku to przede wszystkim doradztwo informatyczne, produkcja i wdrażanie oprogramowania, integracja rozwiązań, dostarczenie infrastruktury informatycznej oraz outsourcing IT

Jeżeli po wysłuchaniu tego odcinka szczególnie zainteresował Cię wątek poświęcony temu jak może rozwijać się firma integratorska i jaka może być rola operatora data center w tym rozwoju, odwiedź naszą stronę: https://3s.pl/strefa-integratora/ po więcej szczegółów.

Previous episodes

 • 8 - 08. Danuta Kaczmarczyk (Sygnity) – o historii jednej z największych spółek informatycznych w Polsce. 
  Wed, 14 Apr 2021
 • 7 - 07. Błażej Pawlik (Grupa 3S) – o (nie)ograniczonych możliwościach telefonii IP. 
  Fri, 12 Feb 2021
 • 6 - 06. Wojciech Wolny (CEO Euvic Sp. z o.o. oraz IT Works S.A.) – o tym jak budować trwałą wartość biznesową organizacji. 
  Tue, 10 Nov 2020
 • 5 - 05. Tomasz Grudziński (CEO Artifex Mundi) 
  Tue, 07 Jul 2020
 • 4 - 04. Marcin Młodożeniec - O poszukiwaniu nowych potencjałów w czasach pandemii. 
  Tue, 09 Jun 2020
Show more episodes

More Singaporean %(technology)s podcasts

More international technology podcasts

Choose the genre of podcast